تبلیغات
"center">
"center" وبگاه غیر رسمی بارسلونا - مسی: همان طور که تیتو گفت، می خواهیم تمام جامها را فتح کنیم

مسی: همان طور که تیتو گفت، می خواهیم تمام جامها را فتح کنیم

ستاره آرژانتینی در صحبتهایی اعلام کرده که با وجود اطلاع از شرایط سخت، در فکر فتح تمام جامهاست

Lionel Messi - FC Barcelona, Real Sociedadلیونل مسی، ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا یکی از بهترین بازیکنان دیدار یکشنبه شب بارسلونا مقابل رئال سوسیداد بود. او هم مثل مربی تیمش بی صبرانه درانتظار فصلی رویایی برای بارساست.

مسی در صحبتهایی درپایان این بازی گفت:« همان طور که تیتو گفت، این فصل می خواهیم تمام جام ها را فتح کنیم. ما همان ذهنیت تیتو را داریم.می دانیم که کار سختی است ولی تلاش می کنیم که در تمام بازیها، به آنچه که می خواهیم برسیم.»

مسی ادامه داد:« رختکن تیم ما رختکنی پیروزی طلب است که می خواهد به چیزهای مهمی برسد. تیم ما همان اعتماد به نفس همیشگی را دارد.ما همان فلسفه قبل را داریم و با همان پروژه همیشگی مان فقط به دنبال حفظ توپ هستیم. در بازی یکشنبه شب هم این را نشان دادیم.»

مسی آنچه در فصل گذشته اتفاق افتاد را فراموش نکرده و دراین باره گفت:« ما در یادمان مانده که فصل قبل نتوانسته ایم قهرمان لالیگا شویم و در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا هم لغزیدیم. ولی امسال به دنبال انتقام هستیم.»

دیدار رفت سوپرکاپ اسپانیا پیش روست و مسی درمورد این بازیها گفت:« این بازیها، دو بازی متفاوت و جدای از لالیگا هستند. من از بازگشت داوید ویا واقعا خوشحالم. پارسال دلمان برای او واقعا تنگ شده بود. او بازیکنی است که گلهای زیادی به ثمر می رساند.

منبع:گل

Admin Logo
themebox Logo
Online User  سازمان زنان انقلاب اسلامی منطقه 12در این وبلاگ
در كل اینترنت
Email Icon by Parstools.com