تبلیغات
"center">
"center" وبگاه غیر رسمی بارسلونا - بیسنته دل‌بوسکه : یواخیم لو می‌تواند در آینده سرمربی رئال یا بارسا باشد
Vicente del Bosque - Spain - Euro 2012


سایت گل-این روزها بسیاری از فوتبال‌دوستان و کارشناسان بر این عقیده هستند که یورو 2012 نیز می‌تواند سرنوشت مشابه یورو 2008 را تجربه نماید و دو تیم آلمان و اسپانیا را در فینال رودروی یکدیگر ببیند. ژرمن‌ها و ماتادورها به شدت در کانون توجهات قرار دارند و بسیاری بر این باورند که فینال یورو می‌تواند با حضور این دو تیم رویایی‌ترین شرایط ممکن را تجربه نماید. همین امر سبب شده است تا مربیان و همچنین ستارگان این دو تیم نسبت به یکدیگر موضع‌گیری‌های جالب توجهی را داشته باشند. در این مقاله به گوشه‌ای از اظهار نظر سرمربی موفق ماتادورها در مورد یواخیم لو ، سرمربی ارزنده‌ی ژرمن‌ها خواهیم پرداخت.
بیسنته دل‌بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا در مصاحبه‌ای با مجله‌ی بیلد به ستایش از یواخیم لو پرداخته است و او را شایسته‌ی سرمربیگری رئال و بارسا می‌داند و آینده‌ی مربیگری این سرمربی 52 ساله بسیار روشن می‌بیند.
دل‌بوسکه در جواب سوالی مبنی بر توانایی یواخیم لو برای حضور بر روی نیمکت کهکشانی‌ها و آبی‌اناری‌پوشان این چنین پاسخ می‌دهد : " البته که او شایستگی و توانایی حضور بر روی نیمکت این دو تیم را دارد ، اصلا بهتر است بگویم چرا که نه ؟ لو توانایی موفقیت در هر دو تیم را خواهد داشت ، همچنان که در عرصه‌ی ملی موفقیت‌های بسیاری را با ژرمن‌ها بدست آورده است. نه نیمکت رئال مادرید و نه نیمکت بارسلونا ، هیچ‌کدام برای یواخیم لو بزرگ نخواهند بود."
او در ادامه در جمله‌ای کوتاه تیم ملی آلمان را این چنین توصیف می‌کند : " تیم ملی آلمان یک تیم برتر است ، بدون هیچ‌گونه نقطه ضعفی."
در پایان دل‌بوسکه با زیرکی تمام از پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که از او در مورد رویارویی اسپانیا با آلمان در فینال پرسیده بود ، طفره رفت و این چنین پاسخ داد : " در حال حاضر ما تمام توجهات خود را متمرکز دیدار با تیم ملی فرانسه کرده‌ایم و طبیعی است که در این شرایط هیچ اندیشه‌ای برای ما قابل توجه نخواهد بود. آنچه مهم است توجه به حضور ستارگانی همچون ریبری ، بنزما و نصری در جمع خروس‌ها است ، بازیکنانی که در بالاترین سطح فوتبال بازی می‌کنند و شرایط را برای پیروزی اسپانیا سخت خواهند کرد."
تیم ملی اسپانیا شنبه شب در دیداری سخت در مرحله‌ی یک چهارم‌نهایی یورو می‌بایست به مصاف فرانسه‌ی متحول شده برود و در صورتی پیروزی در این میدان باید در نیمه نهایی برابر یاران رونالدو قرار گیرد.


Admin Logo
themebox Logo
Online User  سازمان زنان انقلاب اسلامی منطقه 12در این وبلاگ
در كل اینترنت
Email Icon by Parstools.com