تبلیغات
"center">
"center" وبگاه غیر رسمی بارسلونا - اینیستا: مقایسه تیتو با پپ منصفانه نیست
Andrés Iniesta - Spain

سایت گل- آندرس اینیستا، ستاره خط میانی بارسا، معتقد است مقایسه تیتو ویلانووا، سرمربی جدید بارسا، با پپ گواردیولا، سرمربی قبلی آبی و اناری ها ناعادلانه است.

ویلانووا که در چهار فصل حضور گواردیولا در نوکمپ، دستیار اول او بود، بعد از اعلام رسمی جدایی این مربی، به عنوان جانشین او معرفی شد.

اینیستا معتقد است باشگاه کاتالانی انتخاب درستی انجام داده اما نگران است که هواداران تیم از تیتو بخواهند مانند گواردیولا در اولین فصل حضورش فاتح سه گانه شود.

ملی پوش اسپانیایی در گفتگو با ال پائیس گفت:" این اصلا خوب نیست که تیتو را با پپ مقایسه کنیم. باید اجازه بدهیم همه چیز از ابتدا شروع شود، در مسیر صحیح قرار بگیرد و فشار اضافه روی تیتو وارد نشود.

تردید نیست که فلسفه تیم تغییر نخواهد کرد اما تیتو ایده های خودش را دارد. او یک مربی جدید است که می خواهد متدهای خودش را به اجرا بگذارد.

خلاصه بگویم؛ او با پپ متفاوت است. البته او و پپ شباهت هایی داشتند و به همین دلیل توانستند با هم کار کنند اما تیتو، تیتو است و پپ، پپ است."

اینیستا در حال حاضر همراه با تیم ملی اسپانیا در رقابت های یورو حضور دارد و فردا شب در مرحله یک چهارم نهایی مقابل فرانسه قرار خواهند گرفت.


Admin Logo
themebox Logo
Online User  سازمان زنان انقلاب اسلامی منطقه 12در این وبلاگ
در كل اینترنت
Email Icon by Parstools.com