تبلیغات
"center">
"center" وبگاه غیر رسمی بارسلونا - زیدان: اینیستا من را به یاد خودم می اندازد
منبع:ورزش3

زیدان که در سال 2000 با فرانسه عنوان قهرمانی را به دست آورد، معتقد است متوقف کردن اینیستا برای هموطنانش کار ساده ای نخواهد بود.


زین الدین زیدان، اسطوره فوتبال فرانسه، به بازیکنان تیم بلان هشدار داد اگر می خواهند به مرحله نیمه نهایی یورو 2012 راه پیدا کنند، باید آندرس اینیستا را متوقف کنند.

خروس ها در آخرین دیدار مرحله گروهی یورو 2012 مقابل سوئد 2-0 شکست خوردند و به عنوان تیم دوم گروه چهارم راهی مرحله بعد شدند؛ جایی که باید مقابل اسپانیا، مدافع عنوان قهرمانی قرار بگیرند.

زیدان که در سال 2000 با فرانسه عنوان قهرمانی را به دست آورد، معتقد است متوقف کردن اینیستا برای هموطنانش کار ساده ای نخواهد بود.

او در گفتگو با شبکه رادیویی اسپانیایی کادنا کوپه گفت:" بازی های اینیستا واقعا من را تحت تاثیر قرار داد. او تاثیر زیادی در بازی اسپانیا دارد. او من را به یاد خودم می اندازد؛ فقط او از من رنگ پریده تر است!

فکر می کنم پرس کردن تیم اسپانیا دشوار است. از نظر من، اسپانیا خوب بازی می کند اما وقتی حریف سخت دفاع می کند، کار آنها دشوار می شود. "

زیدان همچنین در مورد رویارویی دو تیم در جام جهانی 2006 گفت:" هر دو تیم برای رسیدن به نیمه نهایی باید بازی خوبی انجام دهند. من فکر می کنم اسپانیا شانس بیشتری دارد.

البته در سال 2006 هم بسیاری شانس اسپانیا را بیشتر می دانستند؛ همین باعث عصبانیت ما شد. در نهایت ما پیروزی شدیم و به فینال رسیدیم."
Admin Logo
themebox Logo
Online User  سازمان زنان انقلاب اسلامی منطقه 12در این وبلاگ
در كل اینترنت
Email Icon by Parstools.com