تبلیغات
"center">
"center" وبگاه غیر رسمی بارسلونا - حمایت سوبی ساره تا از والدس: اشتباه بخشی از کار یک دروازه بان است

حمایت سوبی ساره تا از والدس: اشتباه بخشی از کار یک دروازه بان است

آندونی سوبی ساره تا، مدیر ورزشی بارسا، از ویکتور والدس، دروازه بان این باشگاه، که در دیدار شب گذشته مقابل رئال در سوپرکاپ اسپانیا دچار اشتباه شد، دفاع کرد.

در این دیدار ابتدای رئال با گل کریس رونالدو پیش افتاد اما گل های پدرو، مسی و ژاوی در حال رقم زدن یک پیروزی شیرین برای بارسا بود. اما در دقایق پایانی بازی، والدس در کنترل یک توپ ساده دچار اشتباه شد تا آنخل دی ماریا اختلاف را به حداقل کاهش دهد و امیدهای رئال برای بازی برگشت پررنگ تر شود.

سوبی ساره تا در گفتگو با خبرنگاران گفت:" اشتباه بخشی از کار یک دروازه بان است. ویکتور در این سال های بیش از این گل دریافت کند، دروازه ما را نجات داده است. من مطمئنم که بعد از این دیدار، او بار دیگر یک فصل فوق العاده را پشت سر خواهد گذاشت."

دروازه بان سابق تیم ملی اسپانیا همچنین آندرس اینیستا را به دلیل بازی خوبش مورد ستایش قرار داد و گفت:" اینیستا بازیکنی است که همیشه توانایی هایش را نشان می دهد و بازی اوست که بسیاری از حملات تیم را رقم می زند. وقتی نوبت به پاس آخر می رسد، او چیزهایی می بیند، که بقین نمی بینند."

پدرو، زننده گل اول بارسا در این دیدار، نیز معتقد است که آبی و اناری ها باید با اختلاف گل بیشتری در این دیدار به پیروزی می رسیدند.

" فکر نمی کنم نتیجه نهایی، بازتاب موقعیت هایی باشد که ما در نیمه دوم ایجاد کردیم. ما باید با تمرکز زیاد پای به دیدار برگشت بگذاریم. اکنون باید در فکر یک نمایش فوق العاده در برنابئو باشیم."
Admin Logo
themebox Logo
Online User  سازمان زنان انقلاب اسلامی منطقه 12در این وبلاگ
در كل اینترنت
Email Icon by Parstools.com