تبلیغات
"center">
"center" وبگاه غیر رسمی بارسلونا - ویا: بازگشت به زمین چمن، بدون همسر و دخترهایم غیرممکن بود
http://valencia.theoffside.com/files/2010/05/david_villa_barcelona.jpeg

برد بارسلونا مقابل رئال سوسیداد در هفته اول رقابتهای فصل جدید لالیگا، یک اتفاق دلنشین دیگر هم به همراه داشت.بازگشت داوید ویا و گلزنی او برای بارسا بعد از حدود 8 ماه. پاسی که آندرس اینیستا به ویا رساند، گل پنجم بارسا را رقم زد. ویا دردقیقه 75 بازی به جای پدرو به زمین آمد و در همان موقع بود که کل هواداران حاضر در ورزشگاه برای حمایت از او، یک صدا نامش را صدا می کردند.

البته ویادر جریان دیدار دوستانه بارسا مقابل دیناموبخارست به زمین چمن بازگشته بود ولی این اولین حضور او درنوکمپ و درمیان هواداران بود.


این به منزله پایان غیبت طولانی ویا بود که از روز 15 دسامبر سال 2011 و به دلیل شکستگی استخوان قوزک پایش رقم خورده بود. ویا بعد از به ثمر رساندن پنجمین گل بارسلونا دراین بازی، پیراهنش را بالا زد و روی پیراهن زیری اش نوشته شده بود:« بدون شما غیر ممکن بود» و درکنار این عکس تصویر همسر و دو دختر ویا دیده می شد.

ویا در پایان این بازی، به شدت مملو از احساسات بود ودر صحبتهایی به خبرنگاران گفت:« این گام بسیار مهمی برای من بود. کاملا بهبود یافته ام.روز واقعا خوبی است. به خاطر تمام محبت هایی که در طول این 8 ماه دریافت کردم متشکرم. تشویق هواداران حاضر در نوکمپ در بازی یکشنبه باعث شد که مو برتنم راست شود.»

ویاادامه داد:« حالا می خواهم به بهترین نحو ممکن در اخدمت تیم باشم تا سران باشگاه بیشترین رضایت را از من داشته باشند و بدین ترتیب پاسخگوی محبت ها شوم. من هم تیمی های خیلی خوبی دارم  و به خاطر وجود همه آنها احساس خوشبختی می کنم.»

ستاره اسپانیایی درمورد پیراهنی که بعد از گلزنی به نمایش گذاشت هم گفت:« من پیراهنی با عکس همسر و دو دخترم را برتن کردم؛ چون به خاطر من ماه های خیلی سختی را پشت سرگذاشتند.»

داوید ویا ادامه داد:« باید برای حضور 90 دقیقه ای در زمین صبور بود. من در شرایط خوبی هستم. 5 هفته ای است که به شدت تمرین می کنم. در بارسلونا با حضور چنین هم تیمی های خوبی توقعات خیلی بالاست و بهتر این است که صبور باشم و هر بار خودم را در شرایط بهتری قرار دهم تا هرچه زودتر بتوانم در یک بازی به طور کامل حضور یابم. تماشای بازیهای یورو در خانه، خیلی سخت بود. از خانه، خیلی سختی می کشیدم ولی در نهایت باشادی تمام موفقیت این نسل فوتبالیست های فوق العاده را جشن گرفتم.»

Admin Logo
themebox Logo
Online User  سازمان زنان انقلاب اسلامی منطقه 12در این وبلاگ
در كل اینترنت
Email Icon by Parstools.com